111 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Skauci”

111 SDWi „Skauci”

Drużynowy

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
ul. Jagiellońska 13, Sosnowiec

Każdy piątek, godz. 17:00

111 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Skauci”

111 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Skauci” to nie tylko prężnie działająca jednostka, ale przede wszystkim rodzina. Tutaj zrodziło się wiele przyjaźni, które zostały z nami na dłużej, niż tylko czas czynnej służby.

W naszej drużynie wspólnie się uczymy, bawimy, ale też dorastamy. Każdy u nas znajdzie coś dla siebie od harcerzy po wędrowników, a wspólne wyjazdy tylko cementują powstałe więzi. W naszych szeregach dbamy o potrzeby każdego uczestnika i staramy się rozwijać wspólne pasje niezależnie od tego, czy mówimy o wspólnych wędrówkach czy tworzeniu filcowych zwierzątek.

W naszej drużynie dbamy również o tradycje, a każdy z naszych harcerzy wie, czym jest tajny przepis druha Bartka, czy że podstawowym wyposażeniem na każdym biwaku są żelki. Nie straszne nam deszcze, grady, atak gwiazdkozaura czy podróż w kosmos. W naszej drużynie jest czas i miejsce na przygodę, na wzruszenia, na wspomnienia i miejsce dla każdego przyszłego harcerza.

Galeria Drużyny Wielopoziomowej „Skauci”