Stanica Harcerska „DWERNICZEK”

Stanica Harcerska „DWERNICZEK” - menu

Stanica harcerska położona w malowniczym zakolu Sanu, w gminie Lutowiska (powiat leski) w odległości 13 km od Ustrzyk Górnych, teren leśny, górzysty, sąsiaduje z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. Ostoja pięknej flory i fauny, możliwość wędrówek po bieszczadzkich szlakach.

Co roku w wakacje organizujemy letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Do dyspozycji uczestników wypoczynku jest świetlica (jadalnia), boiska do gry w piłkę (możliwość korzystania ze sprzętu sportowego), sanitariaty, umywalnie, natryski. Zapewniamy noclegi w namiotach ośmioosobowych wraz z wyposażeniem (łóżka, materace, półki, koce), pełne wyżywienie (4 posiłki), fachową opiekę wychowawczą i medyczną, atrakcyjny program zajęć (biwaki, rajdy, wycieczki). W obozach mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Informacje o stanicy „DWERNICZEK”

Adres:
Stanica Harcerska Hufca ZHP Sosnowiec w Dwerniczku
38-713 Lutowiska
woj. podkarpackie

Warunki noclegowe
namioty piętrowe posiadają w środku metalowy stelaż i podłogi

Najbliższa stacja PKP: Ustrzyki Dolne – 40 km
Najbliższy przystanek PKS: Smolnik – 1 km
Najbliższe miasto: Lutowiska – 8 km, Ustrzyki Górne – 12 km, Czarna – 14 km, Ustrzyki Dolne – 34 km

Galeria stanicy „DWERNICZEK”