19 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Płomień”

placeholder

Drużynowa

ul. Reymonta 36, Sosnowiec

Każdy piątek, godz. 16:30 – 18:00

19 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Płomień”

Jesteśmy drużyną aktywnie działającą przy szkole podstawowej nr 10 w Sosnowcu. nasza nazwa „Płomień” sprawia, że czujemy się w drużynie bardzo rodzinnie, a iskry z niego zachęcają nas do wspólnego działania.

Na zbiórkach panuje świetna atmosfera między wszystkimi członkami drużyny 🥰 Jedną z naszych ulubionych technik harcerskich jest zarówno Pierwsza Pomoc jak i pionierka. Na zbiórkach zajmujemy się każdą dziedziną harcerstwa i życia zaczynając od wymienionej pierwszej pomocy czy radzenia sobie w lesie aż po astronomię, kosmos czy różnorakie mitologie.

Bierzemy udział w wielu zimowiskach, biwakach oraz różnych imprezach takich jak Rajd Nocny „Łapmy duchy” czy „Szare szeregi” a po całym roku owocnej pracy relaksujemy się na obozie letnim w Bieszczadach lub nad morzem

Galeria Drużyny Wielopoziomowej „Płomień”