73 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Maki”

placeholder

Drużynowy

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11
ul. Skwerowa 21, Sosnowiec

Każdy piątek, godz. 13:30

73 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Maki”

73 Sosnowiecka Drużyna Wielopoziomowa „Maki” powstała w lutym 2015 roku. Nasza drużyna skupia głównie harcerzy i harcerski z dzielnicy „Maczki”, ale również okolicznych dzielnic. Po przez zabawę, gry terenowe, zwiady turystyczne poznajemy historię harcerstwa, doskonalimy techniki harcerskie oraz poznajemy bliższą i dalszą okolicę.

W trakcie roku harcerskiego w ramach zbiórek bierzemy udział w uroczystościach państwowych. Podczas ferii i wakacji wyjeżdżamy na zimowiska i letnie obozy harcerskie. Zimą doskonalimy jazdę na nartach, a latem trenujemy nogi podczas górskich wycieczek lub kąpieli morskich. Wszystkie działania robimy z pieśnią na ustach i uśmiechem w sercu.

W naszej drużynie znajdują się dzieci i młodzież od 10 do 18 lat. Wszyscy pracują na zbiórkach w swoich grupach wiekowych. Dołącz do nas!

Suspendisse vestibulum feugiat dolor, nec lacinia neque egestas quis. Nunc sed consequat dui, ac tempus tortor. In accumsan augue nec lobortis gravida. Praesent leo turpis, dapibus rutrum ex et, placerat blandit urna. Nullam gravida ante lacus, a tristique felis rutrum eget. Maecenas venenatis tellus commodo, auctor mi quis, tempor augue. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Ut sem dui, efficitur et mi vel, viverra mollis nulla. Ut eu mauris diam. Mauris dictum ac est sit amet eleifend. Ut semper sodales risus, et dignissim purus vestibulum tempus.

Galeria Drużyny Wielopoziomowej „Maki”