Start harcerski 2023/2024 Hufca ZHP Sosnowiec

Start harcerski Hufca ZHP Sosnowiec

16 września w Parku Sieleckim podczas słonecznej pogody odbył się start harcerki 2023/2024 naszego Hufca. A to oznacza, że rok harcerski w drużynach i w samym hufcu rozpoczął się na dobre.

Wróćmy jeszcze na chwilę wspomnieniami do tego dnia. Pogoda i uśmiechy dopisywały, dlatego udało się przeprowadzić apel, grę terenowa z harcerskimi, i nie tylko, zadaniami, a na koniec zajadać się pyszną grochówkę lub kremem marchewkowym. Jesteśmy przekonani, że tak piękne rozpoczęcie zwiastuje świetny nowy rok harcerski, pełen wspaniałych przygód, których już nie możemy się doczekać 🙂

Zobaczcie wspólnie z nami, jak wyglądał ten dzień. A jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci przeżywały również takie przygody, poszukajcie drużyny lub gromady i zachęcie dzieci do udziału w zbiórkach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top